Książki dla początkujących typerów

Posted by on Luty 15, 2017

Książki dla początkujących typerów

Gdy rozpoczniesz przygodę ze sportowymi zakładami bukmacherskimi, być może okaże się, że obstawianie wyników sportowych jest dużo bardziej skomplikowane niż byś się spodziewał. W takiej sytuacji warto skorzystać z porad bardziej zaznajomionych z branżą graczy. W internecie powstało dużo blogów, for i serwisów typowo bukmacherskich z darmowymi poradami, ale publikowane na takich stronach teksty bywają niekiedy nierzetelne. Całe szczęście powstały także książki, w których profesjonalni typerzy dzielą się posiadaną wiedzą.

Niedoświadczeni typerzy powinni przeczytać zwłaszcza „Weighing The Odds” K. Yao, „Sports Betting: Profiting from Point Spreads” Huntera & Fabrizio oraz „One Season, Three Gamblers” Chada Millmana. W tych bibliach bukmacherstwa możesz znaleźć obszerne objaśnienia najciekawszych meczy i mnóstwo przydatnych porad, które nauczą cię samodzielnie dokonywać analiz sportowych i wyciągać wnioski, a co za tym idzie, skutecznie inwestować w sportowych zakładach bukmacherskich. Większość z tych tytułów można znaleźć online, w e-sklepach, ponadto parę z nich jest też dostępnych w wersji polskojęzycznej.

Jeżeli zapoznałeś się już z wymienionymi przez nas pozycjami książkowymi, jednak nadal nie radzisz sobie zbyt dobrze w świecie bukmacherki, może zamiast tego zainteresują cię gry hazardowe takie jak bingo, ruletka, poker, bakarat czy automaty one-armed bandit? Zarejestruj się w kasynie internetowym i sprawdź czy los ci sprzyja:)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *